Şarkıcı Zerrin Özer'den kötü haber Şarkıcı Zerrin Özer'den kötü haber

Alanya Aktif Gazeteciler Cemiyeti (ALGC) üyeleri, geçtiğimiz akşam Picasso Port Ala Carte Restoran'da ağırlandı. Muhteşem Alanya manzarasına karşı düzenlenen etkinlik katılımcılara keyifli bir akşam sunarken, aynı zamanda gazetecilerin bir araya gelmesini de sağladı. 
Etkinlikte Picasso Port Ala Carte Restoran'ın sahibi olan Alanya'nın tanınmış ve sevilen turizmcisi Ahmet Gül bir 'Hoş geldiniz' konuşması yaptı. Gül, ALGC üyelerine lezzetli yemekler ve harika bir atmosfer sunmaktan mutluluk duyduğunu ifade etti. ALGC üyeleri, gece boyunca muhteşem manzara eşliğinde keyifli sohbetler yaptı ve yeni projeler üzerinde fikir alışverişinde bulundu. Etkinlik sonunda katılımcılar, gecenin unutulmaz anılarıyla dağıldı.
'KIŞ SEZONUNA YENİ BİR KONSEPT HAZIRLIYORUZ'
Picasso Port Ala Carte Restoran sahibi Ahmet Gül, "Picasso Port Ala Carte Restoran olarak Alanya halkımızı ve yabancı misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlamaya çalışıyoruz. Kaliteli hizmet anlayışımız ve güler yüzlü personelimizle her zaman en iyiyi hedefliyoruz. Restoranımızda dünya mutfağından eşsiz lezzetleri misafirlerimize sunuyoruz. Önümüzdeki kış sezonunda yeni bir konsept hazırlamayı planlıyoruz. Birbirinden lezzetli mezeleri menümüze dahil ettik. Yerli halkımıza akşamları balık keyfi yapabilecekleri çok güzel bir atmosfer sunmayı hedefliyoruz. Tüm Alanya halkımızı bekleriz" dedi.