Alanya Aktif Gazeteciler Cemiyeti (ALGC), 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü anlamlı bir etkinlikle kutladı. ALGC üyeleri sabah saat 09:30’da Atatürk Anıtına çelenk sundu. Çelenk sunma töreninin ardından ALGC üyeleri Kahveland Restoran’da düzenlenen kahvaltı etkinliğinde bir araya geldi. Etkinliğe Küresel Gazeteciler Konseyi (KGK) Genel Başkanı Mehmet Ali Dim, Alanya Aktif Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ferit Kesen, Alanya İlçe Emniyet Müdürü Murat Kenan Patat, Alanya İlçe Jandarma Komutanı Hüseyin Direk, Alanya Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yılmaz, ALKÜ Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kenan Türkdoğan, ALKÜ Genel Sekreteri Hüseyin Er, Alanyaspor Genel Koordinatör Mevlüthan Çavuşoğlu da katıldı. 

Bakan Uraloğlu: " Kimse böyle bir kalkışmaya cesaret edemeyecek" Bakan Uraloğlu: " Kimse böyle bir kalkışmaya cesaret edemeyecek"

‘10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ KUTLU OLSUN’
Alanya Aktif Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ferit Kesen, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nde Ulu Önder Atatürk'ün manevi huzuruna çıktık ve teşekkür çelengi sunduk. Değerli konuklarımıza bizi yalnız bırakmadıkları için sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Alanya Aktif Gazeteciler Cemiyeti olarak zorlu şartlar altında çalışan meslektaşlarımız için dolu dolu bir 10 Ocak programı hazırlamaya çalıştık. Amacımız bir arada olmak ve basın mensuplarının yoğun koşuşturmaca içerisinde bir nebze nefes alabilmesini sağlamaktı. Tüm basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kutlu olsun. Bize her zaman destek veren Kahveland ailesine ve sahibi İbrahim Demir’e teşekkür ederiz” dedi.