İYİ Parti Alanya İlçe Başkanlığı görevine atanan Hilmi Er, yeni yönetim kurulunu açıkladıktan sonra seçim startını vermişti. Göreve yeni başlayan Başkan Er ve yeni yönetimi ziyaret eden İYİ Parti Alanya Belediye Başkan Adayı Mehmet Şahin, hayırlı olsun dileklerini iletti.

Antalya'da Emniyet kemeri kullanımı bilgilendirme toplantısı Antalya'da Emniyet kemeri kullanımı bilgilendirme toplantısı

"SALONLAR BİZE YETMİYOR"


Ziyaret sırasında bir konuşma yapan İYİ Parti Alanya İlçe Başkanı Hilmi Er, Alanya'da salonlara sığamadıklarını ifade ederken, "Mehmet Şahin başkanımızla birlikte seçimi kazandıktan sonra Alanya'ya daha büyük salonların yer aldığı mekanlar kazandıracaklarını ifade etti.


"BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ"


İYİ Parti Alanya ilçe yönetimini oluşturan isimlerin kendi alanlarında başarılı olmuş değerli isimler olduğunu ifade eden Belediye Başkan Adayı Mehmet Şahin de "Bugün burada gördüğüm tablo beni çok mutlu etti. Hep birlikte omuz omuza vererek başaracağız. Mehmet Şahin olarak her zaman yönetim kurulumuzun yanındayım. Biz asla mazeret üretmeyeceğiz, mazeret üretmek mutlu eder ama sorunları çözmez" dedi.
Belediye meclis üyeliği listesini de yönetimle birlikte değerlendirerek oluşturacaklarını söyleyen Şahin, "Bizim değil Alanya halkının istediği isimler listede olacak. Buna hep birlikte karar vereceğiz" şeklinde konuştu. Her alanda yeni projelerinin olduğunu anlatan Şahin, "Bizim için öncelik sağlıktır. Sağlık her şeyden önemli. Bu alandaki projelerimizi açıklamıştık. Üç dört mahalleye ortak hizmet verecek sağlık alanları oluşturacağız. Alanya için çok sayıda proje hazırladık ve bunları tek tek hayata geçireceğiz" dedi