Eğitim yatırımlarına büyük önem veren Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, yapımı tamamlanmak üzere olan Yenimahalle İlköğretim Okulu binasında incelemelerde bulundu. Okul binasını gezen Başkan Tütüncü, sohbet ettiği işçilere de kolaylıklar diledi. 15 yılda Kepez’de baş döndürücü bir hızla eğitim yatırımları yapıldığını bildiren Tütüncü, “15 yılda 150’den fazla yeni okulu şehrimize armağan etmekten, Kepez kazandırmaktan, çocuklarımıza gençlerimize kendilerini geliştirebilecekleri harikulade eğitim mekanları kazandırmaktan çok büyük bir onur duyduk. Aslında yapmış olduğumuz bu çalışmalar tarihe zamana attığımız en önemli imzalardır. 2023 yılı eğitim yatırımları bakımında son derece önemli geçti. Cumhuriyetin 100. Yılında Kepez’e 37 yeni okul kazandırmak için canhıraç bir çabayı üstün bir gayreti gösterdik. Nice temel atmalarla, nice açılışlarla fevkalade güzel bir eğitim yılı geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Okumak bizim için çok kıymetli. Eğitim bizim için çok kıymetli. Bilgiyle geleceğe yürüyen bir gençliğin olması çok önemli. Bunları yapmak içinde gece gündüz durmadan çalıştık ve çalışmaya da devam ediyoruz. Cumhuriyetin 100. Yılı Kepez’in eğitim yatırımları konusunda da hiç unutamayacağımız güzellikte harikulade bir sene oldu. 2024’de çıtayı daha yükseltiyoruz. Daha büyük hizmetler, daha yeni hizmetler Kepez’e gelecek, Antalya’ya gelecek.” dedi.
Tütüncü : “Kepez’e 15 yılda 150’den fazla okul kazandırdık”
Antalya Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kepez’e 15 yılda 150’den fazla okul kazandırdıklarını söyledi. Tütüncü, “2024’de çıtayı daha yükseltiyoruz. Daha büyük hizmetler, daha yeni hizmetler Kepez’e gelecek, Antalya’ya gelecek. “ dedi.
Yorumlar
Trend Haberler
![Alanya’da acılı aileden ‘Adalet’ çağrısı!](https://gundemalanyacom.teimg.com/crop/250x150/gundemalanya-com/uploads/2024/07/untitled-1-136.jpg)
Alanya’da acılı aileden ‘Adalet’ çağrısı!
![ALTSO Başkanı Eray Erdem’in kaçak yapıları gündem oldu](https://gundemalanyacom.teimg.com/crop/250x150/gundemalanya-com/uploads/2024/07/untitled-1-134.jpg)
ALTSO Başkanı Eray Erdem’in kaçak yapıları gündem oldu
![Konaklı'da vatandaş isyanda! Başkan Erdem'in skandalları bitmiyor!](https://gundemalanyacom.teimg.com/crop/250x150/gundemalanya-com/uploads/2024/07/eray-erdem-2.jpg)
Konaklı'da vatandaş isyanda! Başkan Erdem'in skandalları bitmiyor!
![Başkan Özçelik: "Başkan Erdem'in yapılarının kaçak olduğunu tespit ettik"](https://gundemalanyacom.teimg.com/crop/250x150/gundemalanya-com/uploads/2024/07/untitled-1-137.jpg)
Başkan Özçelik: "Başkan Erdem'in yapılarının kaçak olduğunu tespit ettik"
![Alanya'da kaçak yapıya yer yok](https://gundemalanyacom.teimg.com/crop/250x150/gundemalanya-com/uploads/2024/07/whatsapp-image-2024-07-24-at-151248.jpeg)
Alanya'da kaçak yapıya yer yok
![ALTSO'da skandal! Üyelere usulsüz imzalar attırdılar...](https://gundemalanyacom.teimg.com/crop/250x150/gundemalanya-com/uploads/2024/07/eray-erdem-1.jpg)
ALTSO'da skandal! Üyelere usulsüz imzalar attırdılar...