Alanya’da son dönemlerde siyasette ardı ardına bombalar patlamaya başladı. Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’in sık sık Ankara’ya gitmesi adaylığı garantiye alamadı dedikoduları kulislerde yer alırken bir başka iddia ise Alanya’da Cumhur ittifakı devam edecek parti MHP olacak aday AK Partiden olacak ve bu adayın ismi Mustafa Toklu olacak söylemleri ciddi bir şeklide yer almaya başladı.

Gemlik Körfezi sallanmaya devam ediyor... AFAD: Olumsuz bir durum yok! Gemlik Körfezi sallanmaya devam ediyor... AFAD: Olumsuz bir durum yok!

TOKLU ÇALIŞMALARA HIZ VERDİ

Alanya Belediye Başkan Adayı Mimar Mustafa Toklu, esnaf ve vatandaş ziyaretleri ile saha çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Toklu’nun yaptığı ziyaretlerde karşılaştığı destek, Alanya halkının kendisine olan güvenini ve sevgisini yansıtıyor. Alanya halkı, Toklu’nun şehrin geleceği için taşıdığı vizyona olan inancını açıkça ifade ediyor. Mustafa Toklu’nun esnaf ziyaretlerinde aldığı büyük destek, Alanya’nın daha güçlü bir yarına ilerlemesi için atılan önemli bir adımlardan biri olarak görülüyor.