CHP Alanya Belediye Başkan Adayı Osman Tarık Özçelik, beraberinde Cumhuriyet Halk Partisi Alanya İlçe Başkanı Bülent Kandemir ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte Alanya Kaymakamı Dr.Fatih Ürkmezer, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ve Alanya Emniyet Müdürü Murat Kenan Patat’ı ziyaret etti. 

Bakan Yerlikaya, o geceyi özetledi Bakan Yerlikaya, o geceyi özetledi


"ALANYA’MIZA DEĞER KATMAK İSTİYORUZ"
Ziyaret sırasında, Başkan Adayı Özçelik coğrafi konumu, kent tarihi, kültürel mirası düşünüldüğünde Akdeniz’in incisi olan Alanyamıza hizmet etmek için yola çıktıklarını, amaçlarının Alanyamızın Alanya’da yaşayanlar açısından vazgeçilemez, Alanya dostu olan ziyaretçileri için en çok tercih edilen şehir niteliğini geliştirmek olduğunu ifade etti. Osman Tarık Özçelik, “Alanya’nın 200 metreyi 100 metre koşar gibi hızlı koştuğunu, bu nedenle çok yorulduğunu belirtti”. Özçelik, “Alanya’yı çağdaş, modern, özgün karakterli, örnek bir yaşam merkezine doğu dönüştürmeye talibiz, Alanya’ya değer katmak istiyoruz”. Şeklinde konuştu.  
Osman Özçelik ziyaretler sonrasında “Sayın Kaymakamımıza, Sayın Belediye Başkanımıza, Sayın Emniyet Müdürümüze misafirperverlikleri için teşekkür ederim.” Dedi.