Alanya Mahmutlar Mahallesi'nin sevilen isimlerinden olan Mert Nizamlıoğlu, "İki Kadeh Meyhanesi" adını verdiği fark yaratan işletmesini hizmete açtı. Mahmutlar Mahallesi, Menderes Bulvarı, 13/C adresinde hizmet vermeye başlayan İki Kadeh Meyhanesi, et, balık ve meze çeşitleriyle hizmet veriyor. Lezzetleri ve fiyatlarıyla son derece iddialı olan İki Kadeh Meyhanesi, kısa sürede buluşma noktası haline geldi. 
İki Kadeh Meyhanesi'nde her akşam canlı müzik keyfi de yaşanıyor. Gitarda Hakan Gökbaş ve kemanda Kemal Bıkcan ikilisinin sahne aldıkları İki Kadeh Meyhanesi'nde müzik ziyafeti geç saatlere kadar sürüyor. Yerli halka yönelik hizmete giren işletme, renkli ve eğlenceli atmosferiyle yerleşik yabancıların yanı sıra turistlerin de yoğun ilgisini çekiyor. 

ALGC'den Azerbaycan çıkarması: Başkan Kesen Azerbaycan izlenimlerini canlı yayında anlattı ALGC'den Azerbaycan çıkarması: Başkan Kesen Azerbaycan izlenimlerini canlı yayında anlattı


'İKİ KADEH MEYHANESİ TÜRKLERE YÖNELİK'
Her akşam Alanya'dan da çok sayıda konuk ağırlayan İki Kadeh Meyhanesi'nin işletmecisi Mert Nizamlıoğlu, "Alanyamız ve Mahmutlarımıza güzel bir mekan kazandırmaya çalıştık. Biz arkadaşlarımızla sohbet etmek, vakit geçirmek için hep Alanya'ya gidiyorduk. Mahmutlar'da böyle bir mekanın eksikliğini hissediyorduk. Bu yüzden Türklere yönelik bu işletmemizi hizmete açtık. Kısa sürede gördüğümüz ilgi nedeniyle, bölgemizdeki önemli bir eksikliği giderdiğimizi anladık. Alanya ve Mahmutlarımıza hayırlı olsun. Herkesi bekliyoruz" dedi.