On yıldır Değirmendere Mahallesi'nde muhtarlık yapan Kasım Günay, 31 Mart Yerel secimleri sürecinde üçüncü kez muhtar adayı oldu. Kalabalık bir Değirmendereli seçmen grubu ile Oba Mahallesi'nde bulunan Karaaslan Pastanesinde toplantı yapan Kasım Günay yeniden aday olduğunu ifade etti.
Değirmendere li seçmenler ile çay içip tatlı yiyen Muhtar Kasım Günay , yaptığı konuşmada " acısıyla tatlısıyla on yılı geride bıraktık. Bana bazan kızdınız, bazan alkışladınız. Ama hiç bir zaman ulaşılamayan bir kişi olmadım. 2024 yerel seçimlerinde siz değerli Değirmendere halkına hizmet vermek için yeniden adayım. Değirmendere halkının tamamı, ekibimdir, çalışma arkadaşlarımdır. Allah hepinizden razı olsun. Bizim tecrübemiz hizmetlerimizdir. Mahallemize ve halkımıza en iyi hizmeti vermek için el ele gönül gönüle mücadele edeceğiz. Daha önceden yaptığımız hizmetler var, yapamadığımız hizmetler var.Bunun da belli sebepleri var. Ama asla yapmadığımız yok. Önümüzdeki süreçte yapamadığımız hizmetleri de mahallemize getirmek için çalışacağız. Tabi ki hepinizden destek bekliyorum. Destekleriniz için çok teşekkür ediyorum " dedi.
Değirmendereliler "Muhtar Kasım'la devam" dedi
On yıldır Alanya Değirmendere de muhtarlık yapan Kasım Günay, kalabalık bir seçmen grubu ile yeniden "muhtar adayıyım " dedi.
Yorumlar
Trend Haberler
![Alanya’da acılı aileden ‘Adalet’ çağrısı!](https://gundemalanyacom.teimg.com/crop/250x150/gundemalanya-com/uploads/2024/07/untitled-1-136.jpg)
Alanya’da acılı aileden ‘Adalet’ çağrısı!
![ALTSO Başkanı Eray Erdem’in kaçak yapıları gündem oldu](https://gundemalanyacom.teimg.com/crop/250x150/gundemalanya-com/uploads/2024/07/untitled-1-134.jpg)
ALTSO Başkanı Eray Erdem’in kaçak yapıları gündem oldu
![Konaklı'da vatandaş isyanda! Başkan Erdem'in skandalları bitmiyor!](https://gundemalanyacom.teimg.com/crop/250x150/gundemalanya-com/uploads/2024/07/eray-erdem-2.jpg)
Konaklı'da vatandaş isyanda! Başkan Erdem'in skandalları bitmiyor!
![Başkan Özçelik: "Başkan Erdem'in yapılarının kaçak olduğunu tespit ettik"](https://gundemalanyacom.teimg.com/crop/250x150/gundemalanya-com/uploads/2024/07/untitled-1-137.jpg)
Başkan Özçelik: "Başkan Erdem'in yapılarının kaçak olduğunu tespit ettik"
![Alanya'da kaçak yapıya yer yok](https://gundemalanyacom.teimg.com/crop/250x150/gundemalanya-com/uploads/2024/07/whatsapp-image-2024-07-24-at-151248.jpeg)
Alanya'da kaçak yapıya yer yok
![ALTSO'da skandal! Üyelere usulsüz imzalar attırdılar...](https://gundemalanyacom.teimg.com/crop/250x150/gundemalanya-com/uploads/2024/07/eray-erdem-1.jpg)
ALTSO'da skandal! Üyelere usulsüz imzalar attırdılar...