Alanya Kent Konseyi Kadın Meclisi’nden önemli karar! Alanya Kent Konseyi Kadın Meclisi’nden önemli karar!

Antalya Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü ilçelerde bulunan vatandaşların ihtiyaçlarını karşılamak ve eksiklerini tamamlamak amacıyla alt yapı çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Gündoğmuş ilçesine bağlı Bedan Mahallesi Kaynarca mevkiinde 50 ton kapasiteli prefabrik içme suyu deposu kurulumu gerçekleştirildi. Çalışmayla mahallede yaşayan vatandaşların içme suyu sorunu ortadan kaldırılarak, sağlıklı suya kavuşmaları sağlanacak.
1700 RAKIMLI MAHALLEYE HİZMET 
Gerçekleştirilen çalışma hakkında bilgi veren ASAT Gündoğmuş Şube Müdürü Göksel Öker “Gündoğmuş ilçesine 60 km uzaklıkta bulunan 1700 rakımlı Bedan Mahallesi Kaynarca mevkiinde 50 ev bulunuyor ve yaklaşık 120 kişi yaşıyor. Mevcut depo eski ve yetersizdi. Vatandaşların talepleri doğrultusunda 50 ton kapasiteli prefabrik içme suyu deposunun kurulumunu tamamladık. Bedan halkına hayırlı olsun” dedi. 
Öker, bölgede ayrıca 3 km içme suyu isale hattı imalatı ve 9 km mesafeli içme suyu şebeke hattı imalatının da devam ettiğini söyledi.
BAŞKAN BÖCEK’E TEŞEKKÜR
Çalışmadan duyduğu memnuniyetlerini dile getiren Bedan Mahalle Muhtarı Hüseyin Özsoy  “Başkanımız Sayın Muhittin Böcek’e ilçeden 60 km uzakta ve oldukça yüksek bir bölgede olan Bedan mahallemizde bizleri unutmadığı için teşekkür ediyorum“ dedi.