Yerel seçimlerin yaklaşması ile tüm partilerde olduğu gibi Antalya İyi Partide de heyecanlı yarış başladı. Genel Merkezin önergesi gereği İl Başkan Yardımcılığı görevinden zamanında istifa eden Barış Ayan, İyi Parti adına artık Muratpaşa Belediyesi Meclis üyeliği için çalışmalarını sürdürecek.
‘BEN GÖREV VE SORUMLULUKTAN ASLA KAÇMADIM’
2017 yılında İyi Parti kurulduğu günden bu yana Muratpaşa İlçe teşkilatı kurucu üyeliği ve 2 dönem ilçe başkan yardımcılığı görevlerinde bulunan, sonrasında  İl Türk Dünyasından sorumlu İl Başkan Yardımcılığı yapan Barış Ayan, ”Bu güne kadar partim için üzerime düşen görevleri fazlası ile yaptığımı düşünüyorum. Bana verilen görev ve sorumluluktan asla kaçmadım, bundan sonra da kaçmayacağım. Ülkem için, Antalya’m için, Muratpaşa için, halkım için ve Partim için her türlü fedakarlığa hazırım. Benliğin günün birinde hakikate sahip olabilmesi için, üzerine bir sorumluluk alması ve kendi kendini değerlendirmesi zorunludur. Bende Muratpaşa halkı için bu sorumluluğu alıyorum ve onları en iyi şekilde temsil edeceğim.” dedi.
‘VATANDAŞ-BELEDİYE ARASINDA BİR KÖPRÜ OLACAĞIM’
Meclis Üyesi Aday adayı Vet.Hek.Barış Ayan açıklamasına şöyle devam etti; “Temel insan hak ve özgürlükleri çerçevesinde yerel demokrasiyi güçlendirerek  Muratpaşa  halkı ile Belediye arasında bir köprü olacağımı herkes bilsin.2017 yılından bu yana Muratpaşa İlçesinde çalmadık kapı, elini sıkmadığım esnafımız kalmadı. Yeri geldi işimi bıraktım, yeri geldi evime, aileme zaman ayıramadığım günler oldu. Halkın yanında, onların dertlerine ortak olmak benim için daha önemliydi. Bu süreç içerisinde de sivil toplum örgütlerinden  gönül bağımı koparmadım. Ve kurucusu ve başkanı olduğum STK faaliyetlerimde devam etmektedir.”
Ayan son olarak “Bu zorlu yarışta yanımda olacak, beni yüreklendirecek, bana ve ülkesine sahip
çıkacak tüm dostlarımın desteğini bekliyorum.” dedi.

Mustafa Toklu adaylık için başvurdu! Mustafa Toklu adaylık için başvurdu!