5 yıl önce Alanya Belediye Başkanlığı seçimlerinde Adem Murat Yücel yapacaklarına dair "82 proje ile Aydınlık Mutlu Yarınlara" diye bastırdığı kitapcıktaki projelerinin çoğu hatta neredeyse hiçbirini yapmadı. Her zaman Üretken Belediyecilik anlayışıyla diye sözlerine başlayan Başkan Yücel'in bu projelerini niye hayata geçirmediği merak konusu. 31 Mart 2024 yılında yapılacak seçimlere aday adayı olan Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel hiçbirini neredeyse yapmadığını, başlanan projelerinde yarım yamalak olarak beklediği ortaya çıktı. Şimdi sizlere her gün Başkan Yücel'in 31 Mart 2019'da yapılan yerel seçimlerde söz verdiği  "82 proje ile Aydınlık Mutlu Yarınlara" adlı kitapçıktaki projelerinin ne durumda olduğunu sizlerle paylacağız. 

31 Mart 2019'da yapılan yerel seçimlerde Alanya Belediye Başkan adayı Adem Murat Yücel'in ilk projesi;
VARAN 1- MASTER PLANLARIN DÜZENLENMESİ
ALANYA YENİDEN DOĞUYOR

Geride bıraktığımız dönemde Alanya'nın altyapı sorunlarını çözdük ve master planlarını hazırlamaya başladık. Bu planlar çerçevesinde adeta Alanyamız yeniden doğacak. Bu planlarla taşıt, yaya, bisiklet yollarını yeniden düzenliyor, bunlara bağlı adaları kentsel dönüşüm projeleri ile tekrar oluşturuyoruz.cBu sürecin ilk etabı olarak kentsel dönüşüm projesini Cumhuriyet Mahallesinde 37 hektarlık alanda hayata geçiriyoruz.

CUMHURİYET MAHALLESİNDE YAPILAN BİRŞEY YOK

31 Mart 2024'da yapılan yerel seçimlere geldik. Başkan Yücel'in 31 Mart 2019'da yapılan yerel seçimlerde "82 proje ile Aydınlık Mutlu Yarınlara" diye bastırdığı kitapcıktaki ilk sözünü dair hiçbir çalışma yok. Alanya Cumhuriyet Mahallesi eskisi gibi yerinde duruyor.

Alanya'da oda başkan istifa etti Alanya'da oda başkan istifa etti

DEVAMI YARIN...