Altın Kepçe Turizm ve Aşçılar Derneği’nin 16’ncı kuruluş yıl dönümü kutlaması Bekir Zeybek’in sahibi olduğu Mirabel Otel'in havuz başında gerçekleşti. Geceye Altın Kepçe Turizm ve Aşçılar Derneği yönetimi ve üyelerinin tamamına yakını katılım sağladı.

Kemal Ceyhan şarkıları rezerveledi Kemal Ceyhan şarkıları rezerveledi

Altın Kepçe Turizm ve Aşçılar Derneği düzenlediği geceye Alanya Belediye Başkan Adayı  Mehmet Şahin, Bakkallar Odası Başkanı Velittin Yenialp, Alanya Esnaf ve Sanatkarlar Odası başkanı Nuri Demir, Hoted Onursal Başkanı Başdanışmanı Hakan Halit Yeni, Alanya Kent Konseyi Başkanı Nurhan Özcan,  Dernekler masası şefi Onur Akkoyun, Atatürk Düşünce Derneği Başkanı Zühal Sirkeli, Anadolu Teknik Yöneticileri Derneği yönetim kurulu, Alanya Aktif Gazeteciler Cemiyeti (ALGC) Başkanı Ferit Kesen, Alanya Belediyesi çevre koruma kontrol müdürü Sevda Çapan, basın mensupları ve çok sayıda seçkin davetli katıldı.


Dernek Başkanı Ergül Demiral’ın konuşması ile başlayan gece, Atalay grup başkanı ve dernek yönetiminin havai fişek gösterisi eşliğinde kuruluş yıldönümü pastası kesimiyle devam etti. Daha sonra gerçekleştirilen plaket töreninin ardından, gece yerini canlı müzik eşliğinde eğlenceye bıraktı.