Yurtta bugün hava nasıl olacak? Yurtta bugün hava nasıl olacak?

Alanya'nın lezzet haritasına yeni bir katkı sağlamak üzere hizmete giren Meşhur Ortaklar Çöp Şiş Restoran, Demokrat Parti (DP) Eski Alanya İlçe Başkanı Yaşar Uysal, Emin Demir ve Ferhan Demir ortaklığında açıldı. Alanya'nın yeni lezzet durağı bugün Alanya basınını, ağırladı. Alanya basını, Meşhur Ortaklar Çöp Şiş Restoran'ın sahipleriyle bir araya gelerek, menüdeki lezzetleri deneme fırsatı buldu. Ortaklar Çöp Şiş Restoran, geleneksel Türk mutfağının önemli bir lezzeti olan çöp şişi, özel sosları ve eşsiz sunumuyla müşterilere sunmayı hedefliyor.
‘TÜM ALANYA HALKINI BEKLERİZ’
Demokrat Parti (DP) Eski Alanya İlçe Başkanı Yaşar Uysal, “Ortaklar Çöp Şiş olarak konsept değişikliğiyle hizmet vermeye devam ediyoruz. Bütün dostlarımızı arkadaşlarımızı bu eşsiz lezzeti tatmaya bekliyoruz” ifadelerini kullandı.
ALANYA’YA ÇÖP ŞİŞİ SEVDİRECEĞİZ
Ortaklardan Emin Demir, “Çöp şiş Aydın’a özgü bir lezzet. Alanya’ya bu lezzeti tanıtmaya geldik. Yaşar Uysal ile birlikte bir yola çıktık. Alanya’ya çöp şişi sevdireceğiz. Tüm ızgara çeşitleri, köfte, sucuk, tavuk, çöp şiş, serpme kahvaltı mevcut. Cumhuriyet Mahallesi ana yol üzeri yeni belediye binası karşısında hizmet vermekteyiz” diye konuştu.
‘BU LEZZETİ HERKES DENEMELİ’
Ferhan Demir ise, “Aydın’dan gelen lezzeti Alanya’ya getirdik. Yaşar Uysal bize ev sahipliği yapıyor. Bu lezzeti herkesin denemesini tavsiye ediyoruz” dedi.
‘ALANYAMIZIN YENİ LEZZET DURAĞINA TEŞEKKÜR EDERİZ’
Alanya Aktif Gazeteciler Cemiyeti (ALGC) Başkanı Ferit Kesen, “Eski Oba Çay Bahçesi'nde Sayın Yaşar Uysal, Sayın Emin Demir ve Sayın Ferhan Demir ortaklığında hizmete giren Meşhur Ortaklar Çöp Şiş Restoran, Alanya basınımızı ağırladı. Alanyamızın yeni lezzet durağına teşekkür ederiz.