'GençKart' başvuruları e-Devlet'ten 'GençKart' başvuruları e-Devlet'ten

Alanya'da yılbaşı gecesi görev yapan güvenlik güçleriyle bir araya gelen Kaymakam Ürkmezer, Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ile birlikte ilk olarak Mahmutlar Jandarma Karakolunu ziyaret etti. Alanya İlçe Jandarma Komutan Vekili Teğmen İlyas Acar ve karakol komutanı Hikmet Altınsoy'dan karakol ve yılbaşında jandarma bölgelerinde alınan güvenlik tedbirleri ile ilgili bilgi alan Kaymakam Ürkmezer Jandarma personellerinin yeni yılını kutlayarak iyi görevler diledi. Daha sonra Alantur Uygulama noktası, Cumhuriyet Şehit Coşkun Nazilli Polis Merkezi Amirliği, Özel Harekat Ekipleri, Devriye Ekipler Amirliği ve Motosikletli Polis Timleri Amirliğini ziyaret eden Kaymakam Ürkmezer İlçe Emniyet Müdürü Murat Kenan Patat ve amirlerden güvenlik tedbirlerle ilgili son durum  bilgisi alarak personellerin yeni yıllarını kutladı.

Son olarak Zabıta görevlilerini ve Sahil Güvenlik Komutanlığı personellerini ziyaret eden Kaymakam Ürkmezer Zabıta Amiri Naci Uzunsakal ve Sahil Güvenlik Bot Komutan Vekili Astsubay Uğur Bakır'dan kendi bölgelerinde yapılan çalışmalarla ilgili bilgi alarak tüm personele hayırlı görevler dileyip yeni yıllarını kutladı. 
Vatandaşlarımızın yeni yıla huzurlu ve güvenli bir şekilde girmeleri için   Alanya'mızın meydan cadde ve tüm noktalarında görev yapan kolluk kuvvetlerine teşekkür ediyorum diyen Kaymakam Ürkmezer " Yılın son gününde vatandaşlarımızın yeni yıla huzur ve güvenli girebilmeleri için görev yapan kolluk kuvvetlerimizle bir araya geldik. Alınan güvenlik tedbirlerini değerlendirdik. Vatandaşlarımızın huzur ve güveni için çalışan tüm herkese teşekkür ediyorum. 2024'ün mutlu sağlıklı ve huzurlu bir yıl olmasını diliyorum" dedi. 
Kaymakam Ürkmezer’e ziyaretlerinde, Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, İlçe Jandarma Komutanı Vekili  Üsteğmen İlyas Açar, İlçe Emniyet Müdürü Murat Kenan Patat, Sahil Güvenlik Komutanı Astsubay Uğur Bakır ve Zabıta Müdürü Naci Uzunsakal eşlik etti.