Alanya Belediyesi tarafından düzenli olarak sürdürülen ve Alanya’nın her mahallesindeki 65 yaş üstü vatandaşların katılımıyla yapılan ‘Yaşlılara Yönelik Kale Gezileri’ devam ediyor. Alanya’nın 102 mahallesinde devam eden proje kapsamında bugün Çamlıca Mahallesi sakinleri ve Çamlıca Mahalle Muhtarı Necati Ağaoğlu Alanya Kalesi’ni gezdi. Hayatları boyunca Alanya Kalesi’ni gezme imkanı bulamamış vatandaşlar, Alanya Belediyesi’nin sosyal projesi ile Alanya Kalesi’ni gezme fırsatı buluyorlar. Teleferik, Ehmedek, İç Kale, Kültür Evleri ve Damlataş Mağarası’nı gezen yaşlı vatandaşlar, güzel bir gün geçirerek sosyalleşme imkânı elde ediyorlar. Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel de vatandaşları yalnız bırakmayarak Damlataş Mağarası gezisi sırasında bir araya geldi. Vatandaşların huzurlu ve mutlu bir gün geçirmeleri için böyle bir organizasyon düzenlediklerini söyleyen Başkan Yücel, “Sizlerin güzel bir gün geçirmesi, mutlu olması, bu tarihi güzellikleri görmesi için böyle bir projeye imza attık. Bu gezilerimiz her mahallemizde düzenli olarak gerçekleştirilecek ve Alanya Kalesi’ni görmeyen vatandaşımız kalmayacak” dedi. Vatandaşlar da böyle güzel ve anlamlı bir etkinlik düzenlediği için Başkan Yücel ve ekibine teşekkür ettiler.
Alanya’da yaşlılara yönelik 'Kale Gezisi' etkinlikleri sürüyor
Alanya Belediyesi tarafından düzenlen ‘Yaşlılara Yönelik Kale Gezileri’ Çamlıca Mahallesi sakinleri ile devam etti. Başkan Yücel geziye katılan 65 yaş üstü vatandaşları yalnız bırakmadı.
Yorumlar
Trend Haberler
![Alanya’da acılı aileden ‘Adalet’ çağrısı!](https://gundemalanyacom.teimg.com/crop/250x150/gundemalanya-com/uploads/2024/07/untitled-1-136.jpg)
Alanya’da acılı aileden ‘Adalet’ çağrısı!
![ALTSO Başkanı Eray Erdem’in kaçak yapıları gündem oldu](https://gundemalanyacom.teimg.com/crop/250x150/gundemalanya-com/uploads/2024/07/untitled-1-134.jpg)
ALTSO Başkanı Eray Erdem’in kaçak yapıları gündem oldu
![Konaklı'da vatandaş isyanda! Başkan Erdem'in skandalları bitmiyor!](https://gundemalanyacom.teimg.com/crop/250x150/gundemalanya-com/uploads/2024/07/eray-erdem-2.jpg)
Konaklı'da vatandaş isyanda! Başkan Erdem'in skandalları bitmiyor!
![Başkan Özçelik: "Başkan Erdem'in yapılarının kaçak olduğunu tespit ettik"](https://gundemalanyacom.teimg.com/crop/250x150/gundemalanya-com/uploads/2024/07/untitled-1-137.jpg)
Başkan Özçelik: "Başkan Erdem'in yapılarının kaçak olduğunu tespit ettik"
![Alanya'da kaçak yapıya yer yok](https://gundemalanyacom.teimg.com/crop/250x150/gundemalanya-com/uploads/2024/07/whatsapp-image-2024-07-24-at-151248.jpeg)
Alanya'da kaçak yapıya yer yok
![ALTSO'da skandal! Üyelere usulsüz imzalar attırdılar...](https://gundemalanyacom.teimg.com/crop/250x150/gundemalanya-com/uploads/2024/07/eray-erdem-1.jpg)
ALTSO'da skandal! Üyelere usulsüz imzalar attırdılar...