LGS sonuçları açıklandı, tercihler başladı LGS sonuçları açıklandı, tercihler başladı

2022-2023 Eğitim Öğretim döneminde öğrencilerimiz için çeşitli alanlarda proje ve çalışmalar yürüten ve öğrencilerimizin gelişim ve başarıları için onlara öncülük eden 631 Öğretmen, İdareci ve Milli Eğitim çalışanlarına Kaymakam Ürkmezer tarafından Ömer Halis Demir Ortaokulunda düzenlenen programda başarı belgeleri verildi. 
Emek ve gayretleri için öğretmen idareci ve milli eğitim çalışanlarına teşekkür eden Kaymakam Ürkmezer programda konuşma yaparak ‘’ Biz çocuklarımızın hayatın içerisinde, farklı koşullarda mücadele edebilen, bu mücadelelerden çıkmasını bilen, devletine milletine bağlı nitelikli bireyler olarak yetiştirilmesini istiyoruz. Öğretmenlerimizin iyi bir birey yetiştirerek bir öğrencinin hayatını değiştirmesi bile bizim için en önemli kazanımdır. Biz gittiğimiz okullarda öğrencilerimize ne yaparlarsa yapsınlar ellerinden gelenin en iyisi yapmaları için çalışmalarını söylüyoruz. Siz değerli öğretmenlerimiz ise öğrencilerimizin en iyisini yapmaları için onlara öncülük edip hayatlarına dokunuyorsunuz. Alanya hem yaşam olarak hem imkanlar anlamında çok huzurlu bir şehir. Bunun yanında yaptığı çalışmalarla fark yaratan kendini sürekli geliştiren, sınavsal ve eğitim anlamda başarılı bir şehir. Bizlerde eğitim camiasında görev yapan personelleri yaptıkları başarılı çalışma ve gayretlerinden dolayı ödüllendirmeye devam ediyoruz.  Şehrimizin ve  Öğrencilerimizin eğitimleri ve başarıları için onlara rehber olan destek veren tüm öğretmenlerimize, idarecilerimize ve milli eğitim personellerimize teşekkür ediyor, başarı belgelerinin hayırlı olmasını diliyorum’’ dedi. 
Konuşmanın ardından Kaymakam Ürkmezer tarafından Öğretmen, İdareci ve Milli Eğitim personellerine başarı belgeleri verildi.