Alanya Mahmutlar Mahallesi’nden İYİ Parti Alanya Belediyesi Meclis Üyeliği’ne 3 aday adayı daha müracaat etti. İyi Parti Alanya İlçe Teşkilatı’na meclis üyeliği adaylığı başvurusu yapan Hasan Şen, Eren Bahçeci ve Metehan Sandal‘ı Mahmutlar’daki sevenleri yalnız bırakmadı.

"ALANYA'MIZI ZAFERE ULAŞTIRACAĞIZ"

Başkan Erdem'den, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz'a Alanya brifingi Başkan Erdem'den, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz'a Alanya brifingi

İyi Parti Alanya İlçe Başkanı Hilmi Er, parti binasında açıklama yaptı. Er, "Seçim sürecine girmiş bulunuyoruz. Tabi her zaman seçim döneminde olduğu gibi Mahmutlarımız Alanyamızın seçimlerde her zaman bir motoviti olmuştur, hızlı çalışan bir motoru olmuştur. Yine an itibariyle 3 tane Mahmutlar da ikamet eden Mahmutlarlı güzide 3 tane aday adayımız partimize meclis üyeliği için başvuruda bulunmuşlardır. Öncelikle hayırlara vesile olmasını dilerim. Hem partimize hem ailelerine hem Mahmutlar'ımıza hem de Alanya'mıza. Tabi seçimler partiler için bir gösterge bir yarıştır. Seçimlerin olmazsa olmazı olan sorular vardır. Bir seçmenlerimiz, ikinciside adaylar. Seçmenlerin teveccüh göstereceği adaylar ortaya çıkar. Elini değil gölgesini taşın altına koyar. Bizlerin görevi , sizlerin görevi zor olan seçimi kolay hale getirmek. Onun için el ele vererek gönül gönüle vererek hep birlikte daha çok çalışarak İyi Partimizi 31 Mart 2024 tarihinde Alanya'mızı zafere ulaştıracağız.

"ALANYA KALESİ'NİN BURÇLARINA GÜNEŞİ ASACAĞIZ"

Ve cuma günü itibariyle ben göre başladım. Cumartesi günü itibariyle Mehmet Şahin Başkanımız adaylığı ilan edilerek Alanya'ya geldik ve biz o gün itibariyle Alanya'da İyi Parti güneşi meşalesini yaktık. 31 Mart 2024 akşamı seçim sonrası sayımlar bittiği zaman Alanya Kalesi'nin burçlarına güneşi asacağız." dedi. 3 aday adayından da aday olamazlarsa İyi Parti’ye çalışma sözü alırken, "Partimize olan teveccüh her geçen gün biraz daha artıyor" ifadelerini kullandı.


METEHAN SANDAL, "YOLUN SONUNDA GÜNEŞ VAR"
İyi Parti Alanya Belediyesi Meclis Üyeliği'ne başvuru yapan Metehan Sandal yaptığı açıklamada, "Allah utandırmasın yolun sonunda güneş var. Başta İyi parti belediye başkan adayı Mehmet Şahin’e, İlçe başkanımız Hilmi Er’e önceki ilçe başkanımız Şefik Bahçe'ye,İl başkan yardımcımız Alper Arıkan'a ve tüm Alanya kamuoyuna eş,dost,aile, akrabaya bu süreçte desteklerini esirgemedikleri için teşekkür ederim" dedi.


EREN BAHÇECİ, "GENCİZ...DİNAMİĞİZ...BAŞARACAĞIZ"
İyi Parti Alanya Belediyesi Meclis Üyeliği'ne başvuru yapan Eren Bahçeci yaptığı açıklamada, "Genciz…Dinamiğiz…BAŞARACAĞIZ… 2017 yılında kurulduğu tarihten itibaren her kolunda görev aldığım İYİ PARTİ’mizde il teşkilatımızın,ilçe teşkilatımızın,ailemin,kıymetli büyüklerimin,değerli dostlarımın ve vazgeçilmezim olan kardeşlerimin oluru ile bu kutlu göreve laik görüldüm.SEVDAMIZ MAHMUTLAR sloganı ile çıktığım bu yolda rabbim bizleri muvaffak eylesin…" dedi.