Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi iken Antalya İl Sağlık Müdürü olaak atanan Doç. Dr. Oğuz Karahan, yaptığı özel açıklamada, Alanya'nın kendisi için ayrı bir önemi olduğunu ifade ederken, "Bir dönem başhekimlik görevinde bulunduğun Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin ihtiyaçları ve eksiklerinin giderilmesi için elimizden geleni yapmaya devam ediyoruz. Hem fiziki anlamda hem de personel eksiği anlamında hastanemizi destekliyoruz." ifadelerini kullandı.

Ebeveyn çocuk ilişkisinde araya teknoloji girdi! Ebeveyn çocuk ilişkisinde araya teknoloji girdi!

30 YENİ DOKTOR GELDİ

Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Yılmaz Güler de hastaneye toplam 30 yeni doktor geldiğini ifade ederken, "Hematoloji uzmanı, plastik cerrahi uzmanı, yetişkin allerji immünoloji uzmanı, dermatoloji uzmanı, 2 tane kalp damar cerrahisi, adli tıp uzmanı, 5 tane çocuk hastalıkları uzmanı, 2 tane kardiyoloji uzmanı, genel cerrahi uzmanı, kulak burun boğaz uzmanı ve 14 tane pratisyen hekim olmak üere 30 tane doktorumuz göreve başladılar." dedi.
YENİ BÖLÜMLER AÇILIYOR

Yeni doktor atanması ile birlikte erişkin allerji bölümünün de açılacağını belirten Başhekim Yılmaz Güler, "Antalya bölgesinde bir ilk olan Pulmoner Rehabilitasyon Ünitesini hizmete açtık. Hastalarımıza yeni sağlık hizmetlerini sunmaya devam ediyoruz. Hastaneye gelemeyecek durumda olan yatağa bağımlı hastalarımız için bazı bölümlerimizde görüntülü muayene sistemini aktifleştirdik. Dil ve Konuşma Terapisti polikliniğini açtık ve vatandaşlara hizmet vermeye başladı." dedi.

Editör: Zeliha Öner