Cumhur İttifakı Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hakan Tütüncü seçim çalışmalarını bugün Alanya'da devam ettirdi. Sabah erken saatlerde başlayan program gecenin ilerleyen saatlerine kadar sürdü. Alanya Toptancı Hali'ni ziyaret eden Başkan Tütüncü, Alanya hal esnafının ve dernek yönetiminin sorunlarını dinleyip yeni yapılan hal ile ilgili sıkıntılar ele alındı. Başkan Tütüncü 'Hal süreci, Alanya hâl dernek yönetimi ne derse o olacak' dedi. Alanya hal esnafı ve dernek yönetimi Başkan Tütüncü'ye teşekkür ettiler.
Tütüncü, "Hal esnafı ne derse o olacak!"
Cumhur İttifakı Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hakan Tütüncü bugün tekrardan Alanya'daydı.
Trend Haberler
Alanya’da acılı aileden ‘Adalet’ çağrısı!
ALTSO Başkanı Eray Erdem’in kaçak yapıları gündem oldu
Konaklı'da vatandaş isyanda! Başkan Erdem'in skandalları bitmiyor!
Başkan Özçelik: "Başkan Erdem'in yapılarının kaçak olduğunu tespit ettik"
Alanya'da kaçak yapıya yer yok
ALTSO'da skandal! Üyelere usulsüz imzalar attırdılar...