Togg T10X’te sıfır faiz için son gün 20 Mayıs Togg T10X’te sıfır faiz için son gün 20 Mayıs

Sigara fiyatlarına bir yenisi daha eklendi! Mayıs ayının ilk haftasında sigaralara gelen zamla birlikte sigara fiyatları yeniden güncellendi. Özellikle PM sigara grubuna yapılan 3 TL'lik zam, sigara tiryakileri arasında merak konusu oldu. İşte 4 Mayıs 2024 itibarıyla güncellenen sigara fiyatları ve detayları...
SİGARAYA ZAM GELDİ!
Tekel Bayileri Yardımlaşma Derneği (TBYD) Başkanı Erol Dündar'ın sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamaya göre, PM sigara grubuna zam yapıldı. Bu zamla birlikte sigara fiyatlarında yeniden düzenlemeler yapıldı ve zamlı sigara fiyatları 4 Mayıs itibarıyla uygulanmaya başlandı.
EN PAHALI VE EN UCUZ SİGARA FİYATLARI
Yapılan zamla birlikte Philip Morris (PM) grubunun en pahalı sigarası 70 TL'ye, en ucuzu ise 63 TL'ye yükseldi. Diğer sigara gruplarında da fiyatlar değişti. Önceki ay yapılan zamlarla birlikte BAT, TT ve Winston gibi markaların fiyat aralıkları da güncellendi.
GÜNCEL SİGARA FİYATLARI:
Philip Morris (PM): En pahalı sigara 70 TL, en ucuz sigara 63 TL.
BAT: En pahalı sigara 72 TL, en ucuz sigara 56 TL.
TT: En pahalı sigara 62 TL, en ucuz sigara 50 TL.
Winston: En pahalı sigara 69 TL, en ucuz sigara 58 TL.
JTİ: En pahalı sigara 67 TL, en ucuz sigara 56 TL.
Son zamla birlikte, JTİ sigara grubunda ise 1 TL'lik bir indirime gidildi. Güncellenen fiyatlar, sigara alışverişi yapacak olanlar için önemli bir referans noktası oluşturuyor.