Alanya Belediye Başkan Adayı Şahin, hal esnafını ziyareti sırasında hem sektörün talep ve sorunlarını dinledi hem de esnafa 'Hayırlı işler' diledi.
Her işyerine konuk olan Şahin, " Son dönemlerde iş ve ekonomik yükleri daha da artan hal esnafımızla birlikte, ayrı düşünülmesi olanaksız olan tarım sektörümüzün kalbi emekçi çiftçilerimizi de her daim dinliyoruz. Hem hal esnafımızın hem de çiftçilerimizin her zaman yanlarındayız" dedi. Mehmet Şahin'i büyük ilgiyle karşılayan hal esnafı ise, ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdiler.
Şahin, Alanya hal esnafıyla buluştu
Alanya Belediye Başkan Adayı ve Litvanya Cumhuriyeti Alanya Fahri Konsolosu Mehmet Şahin, ekip arkadaşlarıyla birlikte Konaklı ve Payallar hallerinde ticari faaliyetlerini sürdüren esnafı ziyaret etti.
Yorumlar
Trend Haberler
![Alanya’da acılı aileden ‘Adalet’ çağrısı!](https://gundemalanyacom.teimg.com/crop/250x150/gundemalanya-com/uploads/2024/07/untitled-1-136.jpg)
Alanya’da acılı aileden ‘Adalet’ çağrısı!
![ALTSO Başkanı Eray Erdem’in kaçak yapıları gündem oldu](https://gundemalanyacom.teimg.com/crop/250x150/gundemalanya-com/uploads/2024/07/untitled-1-134.jpg)
ALTSO Başkanı Eray Erdem’in kaçak yapıları gündem oldu
![Konaklı'da vatandaş isyanda! Başkan Erdem'in skandalları bitmiyor!](https://gundemalanyacom.teimg.com/crop/250x150/gundemalanya-com/uploads/2024/07/eray-erdem-2.jpg)
Konaklı'da vatandaş isyanda! Başkan Erdem'in skandalları bitmiyor!
![Başkan Özçelik: "Başkan Erdem'in yapılarının kaçak olduğunu tespit ettik"](https://gundemalanyacom.teimg.com/crop/250x150/gundemalanya-com/uploads/2024/07/untitled-1-137.jpg)
Başkan Özçelik: "Başkan Erdem'in yapılarının kaçak olduğunu tespit ettik"
![Alanya'da kaçak yapıya yer yok](https://gundemalanyacom.teimg.com/crop/250x150/gundemalanya-com/uploads/2024/07/whatsapp-image-2024-07-24-at-151248.jpeg)
Alanya'da kaçak yapıya yer yok
![ALTSO'da skandal! Üyelere usulsüz imzalar attırdılar...](https://gundemalanyacom.teimg.com/crop/250x150/gundemalanya-com/uploads/2024/07/eray-erdem-1.jpg)
ALTSO'da skandal! Üyelere usulsüz imzalar attırdılar...