Kamburoğlu Yapı Malzemeleri A.Ş. sektörde faaliyet gösteren iş ortakları için her yıl geleneksel olarak düzenlediği seminer ve eğlence gecelerine bir yenisini daha ekledi.
Aynı zamanda Sri Lanka Antalya Fahri Konsolosu ve Alanya Sanayici ve İş İnsanları Derneği (ALSİAD) Başkanı da olan Kamburoğlu Yapı Malzemeleri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kamburoğlu'nun ev sahipliğinde düzenlenen renkli gece, manzarası ile ünlü Keyf-i Alâ'da düzenlendi. Çok sayıda sıhhi su tesisatçısı ve seramik ustasının katıldığı eğlence gecesi seminerle başladı, akşam yemeği ve eğlence ile devam etti. Gecede bir konuşma yapan Ali Kamburoğlu, katılımcılara teşekkür ederek başladığı konuşmasında, "Kamburoğlu Yapı Malzemeleri A.Ş. olarak 11 yıldır su tesisatı ve seramik ustaları ile firma temsilcilerini aynı platformda bir araya getirerek, çözüm odaklı seminerler düzenliyoruz. Bugüne kadar da bu alanda birçok başarılara imza attık" dedi.
Kamburoğlu konuşmasını, firmanın bu süreçte yaptığı yeniliklerden bahsederek bitirdi.

Ebru Gündeş'e 'Zarrab' şoku! Ebru Gündeş'e 'Zarrab' şoku!

Kamburoğlu Yapı Malzemeleri A.Ş. Saha Satış Müdürü Ümit Atik ise yaptığı konuşmaya, geceye katılanlara teşekkür ederek başladı. Katılımcı firmaların desteklerinden dolayı teşekkür eden Atik, "Pandemi döneminde her ne kadar birbirimizden uzak kalsak da, sıcaklığınızı her zaman hissettik. Bu süreçte boş durmadık, ürettik, geliştirdik. Mağazamızda her zaman olduğu gibi teşhirlerimizde ve ürün gamımızda yenilikleri takip ederek hizmetinize sunduk. Web sayfamızda 360 sanal gezinti programı ile müşterilerimizin mağazamıza gelmeden ürünleri inceleme ve seçme hizmeti sağladık. Eğriköprü'de hizmet veren depolarımızı Oba Stadyumu yolundaki 5 bin m2 kapalı, 6 bin 500 m2 açık olmak üzere 11 bin 500 m2'lik yeni yerimizde tek çatı altında topladık. Antalya'da bin m2 depo tahsis ettik, Çanakkale'de yer alan depomuzu ise 3 bin m2'ye çıkardık. Tüm mağaza ve depolarımızın toplamı 16 bin m2'ye ulaştı. Bu süreçte araç filomuz ile personel sayımızı da arttırdık. Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek adına düzenli ve sağlıklı depolarımız ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Gazipaşa'dan Kaş'a kadar uzanan dağıtım ağımız ile bölgemizin hizmetindeyiz" dedi.
Katılımcıların keyifli anlar yaşadığı gecede, ustalar için birbirinden güzel hediyeler de çekilişlerle dağıtıldı.