Berlin'deki büyük buluşmada bir Alanyalı Berlin'deki büyük buluşmada bir Alanyalı

Yaklaşık 10 yıl Alanya Belediye Başkan Yardımcısı olarak görev yaptıktan sonra İYİ Parti Alanya Belediye Başkan Aday Adayı olmak için istifa eden Nazmi Yüksel, dün İYİ Parti Alanya İlçe Teşkilatı'nı ziyaret etti. Antalya İl Başkanı Vahdet Afşin Karacan ve Belediye Başkan Adayı Mehmet Şahin'in de katıldığı programda bir konuşma yapan İlçe Başkanı Hilmi Er, "İYİ Parti Alanya'da Nazmi Yüksel ile daha da güçlendi ve güçlenmeye devam ediyor. Bundan sonra hedefimize doğru koşar adımlarla ilerleyeceğiz" dedi.

"PARTİMİZİN EMRİNDEYİZ"
2024 yerel seçimleri öncesinde İYİ Parti'den Belediye Başkan Aday Adayı olan Nazmi Yüksel de, Belediye Başkan Adayı Mehmet Şahin'i kutlarken, "Bundan sonra da hem partimizin hem de vatandaşlarımızın emrindeyiz. Hep birlikte gece gündüz demeden çalışacağız ve hedefimize ulaşacağız" şeklinde konuştu.

"ALANYA İÇİN ÇALIŞACAĞIZ"
İYİ Parti Alanya Belediye Başkan adayı Mehmet Şahin de tek amaçlarının Alanya'ya hizmet etmek olduğunu vurgularken, "Ben 2011 yılında Alanya Ticaret ve Sanayi odası (ALTSO) Başkanlığına aday olduğumda koordineli bir şekilde hizmet etmek misyonuyla yola çıkmıştım. Bu vizyonumuzda değişiklik olmadı. Hedefimiz hep birlikte Alanya'ya hizmet etmek, bunu hep birlikte yapacağız" ifadelerini kullandı.

"İYİLİK GÜNEŞİNİ ASACAĞIZ"
İYİ Parti Antalya İl Başkanı Vahdet Afşin Karacan da 31 Mart'ta iylik güneşini Alanya Kalesine asacaklarını ifade ederken, "Bunu hep birlikte çok çalışarak başaracağız. Mehmet Şahin Başkanımız bundan sonra sizler için, Alanya için hizmet edecek. Bundan sonra el birliği içinde olacağız, güç birliği içinde olacağız. Onun sözü, bunun sözü demeyeceğiz, biim sözümüz diyeceğiz. 31 Mart'ta mührü vurup, Alanya'nın anahtarını Sayın Genel Başkanımıza takdim etmeye hep birlikte gidelim" dedi.