Alanya'da Mahmutlar Mahallesi'nde bulunan Kumru Sokak'taki Haydarzade Künefe ve Baklava, 2 yıldır şehre hizmet veriyor. Son olarak, Alanya Aktif Gazeteciler Cemiyeti (ALGC) yönetim kurulunu ağırladılar. Geleneksel Osmanlı ve Türk mutfağı lezzetlerini sunan Haydarzade, ALGC yönetiminden olumlu geri dönüşler aldı. Tatlı çeşitlerinin yanı sıra kendilerine özgü enfes börekleri ve kahvaltı imkanlarıyla da dikkat çekiyorlar.

Ferhat Göçer'in klibine Bollywood etkisi Ferhat Göçer'in klibine Bollywood etkisi


‘MAHMUTLAR’IN EN ELİT İŞLETMELERİNDEN BİRİ’
Alanya Aktif Gazeteciler Cemiyeti (ALGC) Başkan Yardımcısı Mesut İlhan, “Burası Mahmutlar’ın en elit işletmelerinden biri. Mahmutlar’ın gerçekten böyle bir işletmeye ihtiyacı vardı. Tatlıları ve kahvaltılarıyla çok meşhur ve damaklara hitap eden bir işletme. ALGC olarak bizleri kahvaltıya davet ettiler. Davetleri için çok teşekkür ederiz” dedi.
‘EN İYİ HİZMETİ VERMEYE ÇALIŞIYORUZ’
İşletme ortaklarından Yavuz Selim Uyar, “Bugün Alanya Aktif Gazeteciler Cemiyeti (ALGC) yönetimini ağırlamaktan onur duyduk. Geldikleri için hepsine ayrı ayrı teşekkür ederiz. Haydarzade Künefe ve Baklava olarak iki yıldır Alanya’nın Mahmutlar Mahallesi’nde künefe, katmer ve baklava üzerine hizmet veriyoruz. Son aylarda ihtiyaç üzerine kahvaltıda böreğe girdik. Böreklerimiz için de misafirlerimizi bekleriz. Bütün ürünlerimiz Gaziantep’ten geliyor. Gaziantep’in yöresel bütün tatlarını sunmaya çalışıyoruz. Elimizden geldiğince en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Aynı zamanda geniş ve büyük bir salona sahibiz. VIP odamız, çocuk oyun alanımız ve çocuk bakım odamız da mevcut. Misafirlerimiz geldikleri zaman rahat rahat zaman geçirebilirler” diye konuştu.