Antalya Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı Halil Akyüz Huzurevi'nde Yaşlılar Haftası dolayısıyla
renkli bir etkinlik düzenlendi. Huzurevinde yaşamlarını sürdüren yaşlı bireylere genç müzisyenler tarafından müzik keyfi yaşatıldı. 
HUZUREVİNDE KEMAN SESLERİ 
Antalya Büyükşehir Belediyesi İsmail Baha Süralsan Konservatuvarı öğrencisi, 
ulusal ve uluslararası yarışmalarda kazandığı birinciliklerle Antalya'nın gururu olan Elif Eroğlu ve genç müzisyen Pınar Yar yaşlı bireylere keman dinletisi sundu. Genç müzisyenler gösterdikleri performans ile yaşlı bireylerden alkış aldı. Konser sonunda yaşlı bireyler de genç müzisyenlere teşekkür ederek kendi elleriyle yaptıkları hediyeleri verdi. 
MÜZİK SESİ İLE İÇİMİZ AÇILDI 
Huzurevinde büyüklerine verdiği konserin kendisi için çok anlamlı olduğunu söyleyen Elif Eroğlu, “Müzik her yaştan insana hitap eder. İlk defa huzurevinde değerli büyüklerim önünde keman çaldım çok mutlu oldum. Müzik ruhu dinlendiriyor, umarım bugün onların ruhuna hitap etmiş ve huzur vermişimdir” diye konuştu. 
Huzurevi sakinlerinden Haydar Haluk Bulut, konseri çok beğendiğini söyleyerek, “Bizler için farklı bir gün oldu. Genç sanatçılarımızı burada görmek bizleri mutlu etti. Müzik sesi ile içimiz açıldı” diye konuştu.