Alanya Belediye Başkanı ve Cumhur ittifakı Alanya Belediye Başkan Adayı Adem Murat Yücel, Cumhur İttifakı ilçe teşkilatlarıyla birlikte düzenlenen programa bütün vatandaşları davet etti. Başkan Yücel, “Vatandaşlarımızla bir araya gelerek, birlik ve beraberliğimizi daha da güçlendireceğiz. Vatandaşlarımızın taleplerini dinlemek ve çözüm üretmek amacıyla bu tür programları düzenlemeye tüm mahallelerimizde devam edeceğiz. Bütün vatandaşlarımızı Demirtaş Kültür Merkezi’nde buluşmaya davet ediyorum.” dedi.
Başkan Yücel, Demirtaş Halkıyla buluşuyor
Alanya Belediye Başkanı ve Cumhur ittifakı Alanya Belediye Başkan Adayı Adem Murat Yücel, Demirtaş Mahallesi sakinleri ile Demirtaş Kültür Merkezi’nde 7 Şubat Çarşamba günü 19.00’da akşam yemeğinde bir araya gelecek.
Trend Haberler
![Alanya’da acılı aileden ‘Adalet’ çağrısı!](https://gundemalanyacom.teimg.com/crop/250x150/gundemalanya-com/uploads/2024/07/untitled-1-136.jpg)
Alanya’da acılı aileden ‘Adalet’ çağrısı!
![ALTSO Başkanı Eray Erdem’in kaçak yapıları gündem oldu](https://gundemalanyacom.teimg.com/crop/250x150/gundemalanya-com/uploads/2024/07/untitled-1-134.jpg)
ALTSO Başkanı Eray Erdem’in kaçak yapıları gündem oldu
![Konaklı'da vatandaş isyanda! Başkan Erdem'in skandalları bitmiyor!](https://gundemalanyacom.teimg.com/crop/250x150/gundemalanya-com/uploads/2024/07/eray-erdem-2.jpg)
Konaklı'da vatandaş isyanda! Başkan Erdem'in skandalları bitmiyor!
![Başkan Özçelik: "Başkan Erdem'in yapılarının kaçak olduğunu tespit ettik"](https://gundemalanyacom.teimg.com/crop/250x150/gundemalanya-com/uploads/2024/07/untitled-1-137.jpg)
Başkan Özçelik: "Başkan Erdem'in yapılarının kaçak olduğunu tespit ettik"
![Alanya'da kaçak yapıya yer yok](https://gundemalanyacom.teimg.com/crop/250x150/gundemalanya-com/uploads/2024/07/whatsapp-image-2024-07-24-at-151248.jpeg)
Alanya'da kaçak yapıya yer yok
![ALTSO'da skandal! Üyelere usulsüz imzalar attırdılar...](https://gundemalanyacom.teimg.com/crop/250x150/gundemalanya-com/uploads/2024/07/eray-erdem-1.jpg)
ALTSO'da skandal! Üyelere usulsüz imzalar attırdılar...