Antalya Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Muratpaşa Belediyesi’nin 30 Nisan Pazar günü Konuksever Er Meydanı’nda gerçekleştireceği 5. Muratpaşa Belediyesi Yağlı Pehlivan Güreşleri davetleri kapsamında ziyaretlerini sürdürüyor. Başkan Uysal, önce partisi, CHP’nin Antalya Milletvekili adayları Sururi Çorabatır ve Ramiz Atahan’la birlikte tarihi kent merkezi Kaleiçi ve Kalekapısı’nda esnafla buluştu.  
Başkan Uysal, bir yandan vatandaşları pazar günü gerçekleştirilecek güreşlere davet ederken diğer yandan Cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdarloğlu’nun projelerini, iktidarın ilk 100 günü programını paylaştı. Uysal, Korkuteli’de ise CHP İlçe Başkanı Şeyhali Kara, CHP Muratpaşa İlçe Başkanı Hasan Şahin ve CHP Antalya Milletvekili adayı Nilüfer Deveci ile esnafla bir araya geldi. Başkan Uysal, ilçede partisinin seçim koordinasyon merkezi açılışına da katıldı. 
Başkan Uysal, Korkuteli’nin ardından Elmalı’ya geçti. Uysal, ilçede Millet İttifakını oluşturan siyasi partilerin ilçe başkanları ve Kırkpınar Başpehlivanı Orhan Okulu’yla esnafı ve vatandaşları ziyaret ederek güreşlere davet etti.