Tarzanlar, Beşiktaş maçına hazırlanıyor Tarzanlar, Beşiktaş maçına hazırlanıyor

Antalyaspor, teknik direktör Sergen Yalçın ile yollarını ayırma olasılığına karşı alternatif arayışlarına başladı. Trendyol Süper Lig ekibi, yakın zamanda Fenerbahçe'nin efsane oyuncusu ve kariyerine teknik direktör olarak devam eden Alex de Souza ile prensipte anlaşmaya vardı.
Sergen Yalçın'ın geleceği hala belirsizliğini korurken, Antalyaspor yönetimi yeni bir adım atma kararı aldı. Takımın geleceğini şekillendirecek ismin Alex de Souza olacağı belirtiliyor. Brezilyalı teknik adamın, Antalya'ya bu hafta gelerek resmi görüşmelerde bulunduğu kaydedildi.
Antalyaspor'un 2 ay önce Alex de Souza ile görüşmelere başladığı bilgisi gündeme bomba gibi düştü. Mayıs 2023'ten bu yana takım çalıştırmayan 45 yaşındaki deneyimli teknik adam, son olarak ülkesinin takımlarından Avai'de görev yapmıştı.
Sergen Yalçın'ın adı Beşiktaş ile anılmasının ardından Antalyaspor'un hızlı bir alternatif arayışı içine girdiği biliniyor. Yalçın'ın sözleşmesinde 1 yıllık opsiyonun bulunması, kulübün yeni bir rotaya girmesine neden olabilir.
Alex de Souza'nın Antalyaspor'da görev almasıyla birlikte, kırmızı-beyazlıların gelecek sezon için yeni bir heyecan ve umutla dolacağına dair beklentiler yükseliyor. Takımın, De Souza'nın liderliğinde güçlü bir performans sergilemesi bekleniyor.