Antalya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı Alanya Aşevi, geleneksel hale getirdiği çorba ikramını bu yıl da sürdürüyor. Sabah gün doğmadan işe başlayan Alanya Hal esnafı ve halde çalışan emekçiler, Büyükşehir Belediyesi’nin ikramı olan çorba ile içlerini ısıtıyor. Esnafın ve emekçinin her zaman yanında olduğunu gösteren Antalya Büyükşehir Belediyesi, her hafta Perşembe günleri çorba ikramını gerçekleştirecek. Esnaf ve emekçiler Hal Müdürlüğü önünde kurulan stanttan çorbalarını alabilecek.
Öğrencilere çorba ikramı da başlıyor
Önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da üniversite öğrencilerine çorba ikramı yapılacak. Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi öğrencilerine hafta içi her gün çorba ikramında bulunulacak. 19 Şubat Pazartesi gününden itibaren kampüs girişinde kurulacak stantta öğrenciler çorbalarını içebilecek.
Antalya Büyükşehir’den çorba ikramı
Alanya Aşevi, hal esnafı ve çalışanlarına çorba ikramında bulundu.
Yorumlar
Trend Haberler
Alanya’da acılı aileden ‘Adalet’ çağrısı!
ALTSO Başkanı Eray Erdem’in kaçak yapıları gündem oldu
Konaklı'da vatandaş isyanda! Başkan Erdem'in skandalları bitmiyor!
Başkan Özçelik: "Başkan Erdem'in yapılarının kaçak olduğunu tespit ettik"
Alanya'da kaçak yapıya yer yok
ALTSO'da skandal! Üyelere usulsüz imzalar attırdılar...