Maddi hasarlı araç kazalarında sigorta şirketlerine dikkat! Maddi hasarlı araç kazalarında sigorta şirketlerine dikkat!

Alanya Aktif Gazeteciler Cemiyeti'nin (ALGC) düzenlediği '1. Alanya Aktif Medya ve Başarı Ödülleri' gecesinde buluşan İYİ Parti Antalya İl Başkanı Vahdet Afşin Karacan ve Alanya Belediye Başkan Adayı Mehmet Şahin, samimi görüntüler verdiler ve tören boyunca birlikte oturdular.

'BU KADAR KORKMAYIN'
Alanya'da bazı çevrelerin İYİ Parti Antalya İl Başkanı Vahdet Afşin Karacan'ın İYİ Parti Teşkilat Başkanı Buğra Kavuncu tarafından görevinden alındığı yönündeki iddiaları üzerinde İYİ Parti'nin Alanyalı Antalya İl Başkan Yardımcısı Alper Arıkan'dan açıklama geldi.
Arıkan, açıklamasında şu ifadelere yer verdi: 
"Bu sene 14 Ekim 2023 tarihinde gerçekleşecek Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde ‘En İyi Senaryo Ödülü'ne bugün siyasi senaryo yazmak konusunda üstün çaba sarfeden, tek derdi İYİ Parti'mizin başarısızlığı olan kişi ve kurumları aday göstereceğiz.
Sakin olun arkadaşlar, önümüzde sadece bir yerel seçim var. Bu kadar korkmayın! Çevirdiğiniz filmlere İYİ Parti’mizi de alet etmeyin. Doğru ve tarafsız paylaşımlar başımızın tacı fakat dedikodu, iftira ve yalanlar üzerinden magazinsel hareketleri kesinlikle tasvip etmiyoruz. 
Değerli arkadaşlarımıza da 'Fitne Üretim Merkezi' mensubu kaynaklarını gözden geçirmesini tavsiye ediyoruz."