Alanya Tosmur Mahallesi'ne yapılacak yeni Tapu ve Kadastro Müdürlüğü, Sosyal Hizmet Müdürlüğü ve Milli Emlak Müdürlüğü hizmet binalarının yer tahsisleri, Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı tarafından yapıldı. Konuya ilişkin açıklamada bulunan AK Parti Alanya İlçe Başkanlığı, "Tosmur Mahallemizde bulunan, mülkiyeti hazineye ait arazinin 9 bin 500 metrekarelik alanının 2 bin 800 metrekarelik kısmı, Tapu ve Kadastro Müdürlüğü hizmet binası yapılmak üzere Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü'ne, 1500 metrekarelik kısmı Sosyal Hizmet Müdürlüğü hizmet binası yapılmak üzere Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'na, 3 bin 700 metrekarelik kısmı ise Milli Emlak Müdürlüğü hizmet binası yapılmak üzere Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı adına tahsis edilmiştir.

'BÜYÜK KATKI BAKAN ÇAVUŞOĞLU'NUN'

YSK'dan Cumhurbaşkanı adayları için bağış ve nakdi kararı YSK'dan Cumhurbaşkanı adayları için bağış ve nakdi kararı

Gün geçtikçe gelişen ve büyüyen Alanyamızda, vatandaşlarımıza daha kaliteli ve konforlu hizmet verebilmek için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Alanyamızın her köşesi eşit hizmeti hak ediyor. Halkımızın her talebini titizlikle inceliyor, gerekli yerlere iletiyoruz. Bunun neticesinde de vatandaşlarımızla bu güzel haberi paylaşmak istiyoruz. Yeni yapılacak hizmet binalarının Alanyamıza ve halkımıza hayırlı olmasını diliyorum.
Bu önemli yatırımın bölgemize kazandırılmasında büyük katkısı olan Dışişleri Bakanımız Sayın Mevlüt Çavuşoğlu’na, milletvekillerimize ve emeği geçen herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz" dedi.