Alanya Belediyesi’nin ilçe genelindeki kaçak yapılarla mücadele çalışmaları hız kazandı. Dinek Mevkiinde sahilde bulunan 10 adet kaçak yapının, 775 Sayılı Gece Kondu Kanunu esasına göre Belediye Zabıta Müdürlüğü ekipleri gözetiminde yıkımları gerçekleştirildi.
BAŞKAN ÖZÇELİK: KAÇAK YAPIYA TAVİZ YOK
Konuya büyük bir hassasiyetle yaklaşan ve göreve geldiği ilk günden bu yana kaçak yapılarla mücadele ederek, asla taviz vermeyeceklerinin altını önemle çizen Belediye Başkanı Osman Tarık Özçelik, Kent genelinde bulunan tüm kaçak yapıların tespitiyle ilgili çalışmaların büyük bir titizlik içerisinde devam ettiğini kaydetti. Başkan Özçelik, bu kapsamda tespiti yapılan kaçak yapıların ivedilikle yıkımlarının yapılacağını söyledi.
Alanya'da kaçak yapılarla mücadele sürüyor
Alanya’da kaçak yapıya müsaade etmeyeceklerini vurgulayan Belediye Başkanı Osman Tarık Özçelik, verdiği sözü yerine getiriyor. Dinek Mevkiinde sahilde bulunan 10 adet kaçak yapı, Zabıta Müdürlüğü ekiplerinin gözetiminde yıkıldı.
Yorumlar
Trend Haberler
Alanya’da acılı aileden ‘Adalet’ çağrısı!
ALTSO Başkanı Eray Erdem’in kaçak yapıları gündem oldu
Konaklı'da vatandaş isyanda! Başkan Erdem'in skandalları bitmiyor!
Başkan Özçelik: "Başkan Erdem'in yapılarının kaçak olduğunu tespit ettik"
Alanya'da kaçak yapıya yer yok
ALTSO'da skandal! Üyelere usulsüz imzalar attırdılar...