Madonna'nın konserine büyük ilgi Madonna'nın konserine büyük ilgi

Alanya'da kadın giyim mağazası Faik Sönmez'in açılış törenine, Alanya Belediye Başkanı Osman Tarık Özçelik'in yanı sıra siyasi parti temsilcileri, kurum müdürleri ve birçok davetlinin katılımıyla gerçekleşti. Bu etkinlik, Alanya'nın sosyal dokusunu zenginleştirdi ve şehre yeni bir alışveriş destinasyonu kazandırdı.
Faik Sönmez'in ünlü koleksiyonları, Alanya'nın moda tutkunlarını cezbetmeyi başardı ve şehre şıklık ve tarz getirdi. Hasan Düşünceli'nin liderliğindeki bu işbirliği, Alanya'nın ekonomik ve ticari açıdan daha da güçlenmesine katkı sağlayacak gibi görünüyor.


‘YENİ BİR MARKA KAZANDIRMANIN GURURUNU YAŞIYORUZ’
Alanya’da 28 yıldır sektörün içerisinde yer alan Hasan Düşünceli, Faik Sönmez’i Alanya halkı ile buluşturdukları için mutlu olduklarını dile getirdi. Düşünceli, mağazanın açılışında yaptığı konuşmada, “Yeni bir markayı da Alanya’mıza kazandırmanın mutluluğunu ve huzurunu sizlerle paylaşıyorum. Bu mutluluğumuza paydaş olan herkese teşekkür ederim” dedi.


‘ALANYA’YA HAYIRLI OLSUN’
Alanya Belediye Başkanı Osman Tarık Özçelik de, “Mağaza sahiplerine Alanya’ya böyle güzel, nezih, temiz bir mağaza hizmete açtığı için teşekkür ediyorum. Güzel Alanya’mızda güzel ticaretler diliyorum. Hayırlı uğurlu olsun. Allah bahtınızı ve ticaretinizi açık etsin” diye konuştu.
Okunan duaların ardından mağazanın açılış kurdelesi kesildi. Açılışta davetlilere çeşitli yiyecek ve içecek ikramı yapıldı.