Alanya'da öğrencilere "İnternete Bağlı Ol, Bağımlı Olma” projesi anlatıldı Alanya'da öğrencilere "İnternete Bağlı Ol, Bağımlı Olma” projesi anlatıldı

29 Ekim Cumhuriyet Bayramının 100. Yılı etkinlikleri kapsamında Kaymakam Ürkmezer Mahmutlar mahallesi ve Alanya çarşısı merkezinde esnafları ziyarette bulundu. Ziyarette vatandaşlarla sohbet eden Kaymakam Ürkmezer vatandaşların Cumhuriyet Bayramını kutlayarak işyeri ve evlerini bayraklarla donatmaları için Türk Bayrağı hediye etti. Esnaf ve vatandaşlar nazik ziyareti için Kaymakam Ürkmezer’e teşekkür ederek işyeri ve evlerini bayraklarla donatacaklarını söylediler. 

Kaymakam Ürkmezer’’ Ecdadımızın bizlere emanet ettiği Cumhuriyetimizin 100. Yılında esnaf ve vatandaşlarımızı ziyaret ederek Türk Bayrağı hediye ettik. Cumhuriyetimizin 100. Yılını coşkuyla kutlamak için vatandaşlarımızı kutlamalarımıza davet ettik. Şanla şerefle kurulan Cumhuriyetimizi Alanya’mızda coşkuyla kutlayacağız. Bayrakları temin etmekte bizlere destek veren Alanyum Alışveriş Merkezi yönetimine teşekkür ediyorum. Tüm vatandaşlarımızın Cumhuriyet Bayramını kutluyorum’’ dedi. Kaymakam Ürkmezer’e ziyaretlerinde, Antalya İl Jandarma Komutan Yardımcısı Albay Engin Burak Mindivanlı, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Hüseyin Direk ve İlçe Emniyet Müdürü Murat Kenan Patat eşlik etti.