Alanya Belediye Başkan Adayı Mehmet Şahin yayınladığı mesajda, “Yeni yılınızı kutlar, 2023 yılının güzel Alanyamıza ve ülkemize tüm insanlığa sağlık, mutluluk, başarı ve bereket getirmesini temenni ederim” notunu düşen Mehmet Şahin, videoda 2022 yılında yürüttüğü çalışmalara yer verdi. Şahin mesajında, “Acısıyla tatlısıyla bir yılı daha geride bıraktık. Yeni umut ve beklentilerimizle 2023 yılına giriyoruz. Yeni yılımızın başta Alanya ve ülkemiz olmak üzere tüm dünya için sağlık, huzur ve refah getirmesini temenni ederim. Birlikte yapacağımız daha çok şey var rabbim nasip etsin inşallah” dedi.
Alanya Belediye Başkan Adayı Şahin’den yeni yıl mesajı
Alanya Belediye Başkan Adayı Mehmet Şahin, yayınladığı videolu mesajla tüm Alanya halkının yeni yılını kutladı
Trend Haberler
![Alanya’da acılı aileden ‘Adalet’ çağrısı!](https://gundemalanyacom.teimg.com/crop/250x150/gundemalanya-com/uploads/2024/07/untitled-1-136.jpg)
Alanya’da acılı aileden ‘Adalet’ çağrısı!
![ALTSO Başkanı Eray Erdem’in kaçak yapıları gündem oldu](https://gundemalanyacom.teimg.com/crop/250x150/gundemalanya-com/uploads/2024/07/untitled-1-134.jpg)
ALTSO Başkanı Eray Erdem’in kaçak yapıları gündem oldu
![Konaklı'da vatandaş isyanda! Başkan Erdem'in skandalları bitmiyor!](https://gundemalanyacom.teimg.com/crop/250x150/gundemalanya-com/uploads/2024/07/eray-erdem-2.jpg)
Konaklı'da vatandaş isyanda! Başkan Erdem'in skandalları bitmiyor!
![Başkan Özçelik: "Başkan Erdem'in yapılarının kaçak olduğunu tespit ettik"](https://gundemalanyacom.teimg.com/crop/250x150/gundemalanya-com/uploads/2024/07/untitled-1-137.jpg)
Başkan Özçelik: "Başkan Erdem'in yapılarının kaçak olduğunu tespit ettik"
![Alanya'da kaçak yapıya yer yok](https://gundemalanyacom.teimg.com/crop/250x150/gundemalanya-com/uploads/2024/07/whatsapp-image-2024-07-24-at-151248.jpeg)
Alanya'da kaçak yapıya yer yok
![ALTSO'da skandal! Üyelere usulsüz imzalar attırdılar...](https://gundemalanyacom.teimg.com/crop/250x150/gundemalanya-com/uploads/2024/07/eray-erdem-1.jpg)
ALTSO'da skandal! Üyelere usulsüz imzalar attırdılar...