19 MAYIS ATATÜRK SÖZLERİ

"Gençler, Cumhuriyeti biz kurduk, onu yükseltecek ve yaşatacak sizlersiniz." - Mustafa Kemal Atatürk

"Ey yükselen yeni nesil! Gelecek sizindir. Cumhuriyeti biz kurduk, onu yükseltecek ve yaşatacak sizlersiniz." - Mustafa Kemal Atatürk

"Bir milletin gerçek hükümeti, milletin kalbinde, vicdanındadır." - Mustafa Kemal Atatürk

"Türk gençliği, büyük ölçüde milli bir anlayış ve zihniyetle yetiştirilmelidir." - Mustafa Kemal Atatürk

"Hiçbir şey insan zekasından daha önemli değildir. Çünkü insan zekası, geleceğin kapılarını açar." - Mustafa Kemal Atatürk

''Ey Türk Gençliği! Birinci vazifen Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyeti'ni, ilelebet muhafaza ve müdafaa etmektir..'' (Mustafa Kemal ATATÜRK)

Benim naçiz vücudum elbet bir gün toprak olacaktır, ancak Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır. (Mustafa Kemal ATATÜRK)

19 MAYIS MESAJLARI

Bugün, Türkiye'nin geleceği olan gençlerimizin enerjisini, azmini ve umutlarını kutluyoruz. 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nız kutlu olsun!

Gençlik, bir milletin en büyük gücüdür. Bugün, Türkiye'nin geleceğini şekillendirecek gençlerimize sevgi ve saygıyla selamlarımızı iletiyoruz. Nice bayramlara!

19 Mayıs, bağımsızlık ateşinin yeniden alevlendiği, gençlerin liderliğiyle bir milletin yeniden doğuşunun simgesidir. Bugün, bu değerli mirası yaşatmanın ve gelecek nesillere aktarmanın gururunu yaşıyoruz.

Atatürk'ün izinde ilerleyen gençlerimiz, ülkemizin çağdaşlaşma ve gelişme yolunda en büyük destekçilerimizdir. Hep birlikte daha güçlü yarınlara!

19 Mayıs ruhuyla, gençlerimizin yüreğindeki vatan sevgisi ve Cumhuriyet değerleri her zaman yaşasın. Gençlik Bayramı'nız kutlu olsun!

Gençlik, umudun, yeniliğin ve değişimin ta kendisidir. 19 Mayıs'ta, Türkiye'nin geleceğine yön verecek gençlerimizin heyecanını ve kararlılığını kutluyoruz.

Sporun ve gençliğin bir araya geldiği bu anlamlı günde, sağlıklı ve mutlu bir gelecek için sporun önemini bir kez daha hatırlıyoruz. Tüm gençlerimize spor dolu bir bayram dileriz!

Alanya'da mezarlıklara ücretsiz servis Alanya'da mezarlıklara ücretsiz servis

Bugün, Atatürk'ün "Gençler! İstikbal sizindir." sözlerini yüreklerinde hisseden gençlerimizin coşkusunu paylaşıyor, onların yarınlara ışık olmalarını diliyoruz.

19 Mayıs'ın coşkusu ve heyecanıyla, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü saygı ve minnetle anıyoruz. Gençliğimizin bayramını kutlar, geleceğe umutla bakmaya devam ediyoruz.

19 Mayıs, Türkiye'nin bağımsızlık ve özgürlük mücadelesinin sembolüdür. Bu anlamlı günde, Cumhuriyetimizin değerlerine sıkı sıkıya bağlı gençlerimizin enerjisini ve kararlılığını kutluyoruz.

Bugün, 19 Mayıs ruhuyla Cumhuriyetimizin aydınlık yarınlarına olan inancımızı tazelemek için bir fırsattır. Gençlerimize güveniyor, onların ülkemizi daha ileriye taşıyacaklarına inanıyoruz. Bayramınız kutlu olsun!

19 Mayıs, Türkiye'nin gençlik ve spor bayramı olarak kutlanırken, gençlerimizin ülkenin geleceğine olan katkılarını kutlamak da bir o kadar önemlidir. Gençlerimize cesaret ve başarı diliyoruz.

19 Mayıs, bağımsızlık ateşinin yakıldığı, Türkiye'nin yeniden doğuşunun simgesidir. Bu kutlu gün vesilesiyle, Cumhuriyetimizin sonsuza kadar yaşaması ve gençlerimizin çağdaşlık ve ilerleme yolunda ilerlemesi dileğiyle.

19 Mayıs, Türkiye'nin kurtuluş ve bağımsızlık mücadelesinin başlangıcıdır. Bu mücadelede emeği geçenleri ve bugünün gençlerini minnetle anıyor, onların azmi ve kararlılığına olan inancımızı pekiştiriyoruz.

19 Mayıs, gençlerimizin ülkemizin geleceğine dair umutlarını yeşerttiği, Cumhuriyetimizin temellerinin atıldığı bir gündür. Gençlik bayramınız kutlu olsun, geleceğe hep birlikte yürüyoruz!

Bugün, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün işaret ettiği yolda ilerleyen gençlerimizin azmini ve kararlılığını kutluyor, 19 Mayıs'ın tüm gençlerimize ilham kaynağı olmasını diliyoruz.

"Zaferin büyüklüğü, savaşın çetinliği ile ölçülür. 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun."

"Gençliğinde dik duranın ihtiyarlığında beli bükülmez. 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun."

Bugün, ulusal bağımsızlık mücadelemizin başlangıç noktasını ve gençliğin gücünü kutluyoruz. 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nız kutlu olsun!

Türk milletinin özgürlük meşalesini yakan Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü ve kurtuluş mücadelemizin kahramanlarını minnet ve şükranla anıyoruz. 19 Mayıs'ınız kutlu olsun!

Tarihin dönüm noktalarından biri olan 19 Mayıs 1919′un 96.yıl dönümüne ulaşmanın coşku ve heyecanını yaşıyoruz. 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Vatanımız için canlarını feda eden aziz şehitleri rahmet, minnet ve saygıyla anıyoruz. 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Türk Milleti'nin büyük önderi Mustafa Kemal Atatürk'ün Türk gençliğine armağan ettiği bu anlamlı bayramda milletimize sağlık, huzur, güven, başarı ve mutluluklar dileyerek 19 Mayıs gençlik ve spor bayramını kutlarım.

Bugün, Türk gençliğinin geleceğe olan umudunu ve milli birlik ruhunu coşkuyla kutluyoruz. 19 Mayıs'ın bayramınız kutlu olsun!

19 Mayıs, Türk milletinin tarih sahnesindeki onurlu duruşunu ve bağımsızlık tutkusunu yansıtan bir gündür. Bu büyük günü kutlarken, geleceğimizin teminatı olan gençlerimize başarılar diliyoruz.

Bugün, ulusal kurtuluş mücadelemizin başlangıcını ve Türk gençliğinin azmi ve kararlılığını kutluyoruz. 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nızı en içten dileklerimle kutlarım!