Büyükşehir Belediyesi aşure ikramına devam ediyor Büyükşehir Belediyesi aşure ikramına devam ediyor

Alanya'nın Mahmutlar Mahallesi Gözüküçüklü Mevkii'nde açılan Gönül Bahçem Binicilik Kulübü, atçılığı sevenler ve doğayla iç içe olmak isteyenler için ideal bir mekân haline geldi. Kulübün açılışı, profesyonel binici Fatih Özdemir ve Gönül Özdemir kardeşler tarafından gerçekleştirildi. Alanya Yabancılar Meclisi Başkanı Abdullah Karaoğlu ve Mahmutlar Mahalle Muhtarı Ahmet Sönmez gibi yerli ve yabancı birçok davetli de törene katıldı. Açılışın ardından davetliler, atlarla keyifli bir zaman geçirdi.
Fatih Özdemir, “Atlar bizim her şeyimiz. 2000 yılında Gazi Koşusu'nu kazanmış bir ekibiz. Atçılık bizde dededen geliyor. Ben eski profesyonel yarışlara katılan biri olarak gelen misafirlerimize eğitim veriyorum. İşletmemizde restoran ve kahvaltı hizmetimiz de var. Tüm Alanya halkını bekliyoruz” dedi.
Gönül Özdemir ise, “Ailemiz, dostlarımızla birlikte keyifli zaman geçirebileceğimiz, at sevgisini paylaşabileceğimiz bir ortam yaratmak istedik. Burada toplam 8 atımız ve bir tane küçük yeni tayımız bulunuyor. Herkesi bu muhteşem deneyimi yaşamaya davet ediyoruz” şeklinde konuştu.
Gönül Bahçem Binicilik Kulübü, sakin bir ortamda at binmeyi seven herkesi bekliyor.